Radikal Arms

Radikal Arms

RADIKAL ARMS LTD je spoločnosť založená ako exportná značka spoločnosti Zafer Arms, ktorá vyrába rôzne modely pre vedúce zbrojovky v Turecku a na svete, ako napríklad pre Weatherby (USA) od roku 2008. Táto spoločnosť je najlepším výrobcom brokových pump v Turecku. Produkujú mesačne 4 500 kusov brokovníc pre Weatherby. Ak navštívite stránku Wetherby, tak každý model, ktorý uvidíte je vyrobený touto spoločnosťou. Za posledné 3 roky vyrobili a vyviezli viac ako 130 000ks pre tieto svetové značky. Produkty, ktoré najviac vyrabajú a exportujú sú:

  • Brokové pumpy, (12 GA, 20 GA)
  • Samonabíjacie brokovnice ( 12 GA, Kinetic )
  • Jednoranové brokovnice (Ejector & Non-Ejector System)

Spoločnosť Radikal Arms je jednou zo spoločností, ktorá využíva "template system", majú kapacitu a možnosti produkovať zbrane, ktoré sú kvalitné a odolné vystreliť niekoľko tisíc rán za sebou.

Spoločnosť Radikal Arms vyrába samostatne každý diel zbrane. Po vyrobení dielov testujú každý diel, aj ten najmenší kolík, ako vzorku a kontrolujú či je v poriadku alebo nie. Je to iba táto spoločnosť, ktorá používa tento systém. Takže všetky náhradné diely je možné zameniť medzi zbraňami navzájom. Niektoré ostatné fabriky vyrábajú tiež svoje diely, ale ak zoberiete niektorý náhradný diel z inej zbrane, tak nemusí sedieť v tej prvej.

Aj toto je jeden z dôvodov, prečo Whetherby preferuje túto spoločnosť.


V tejto kategórii nie sú žiadne produkty.