LEN OSOBNÝ ODBER NA ZP!

-15% zľava pre príslušníkov ozbrojených zložiek

Prelomový služobný model CZ P-09 vznikol na základe dlhodobej spolupráce s mnohými príslušníkmi ozbrojených zložiek z celého sveta. Dôraz bol kladený na maximálnu spoľahlivosť a presnosť, osobitná pozornosť bola pri vývoji venovaná tiež streleckému komfortu a ergonómie zbrane. Na konci svojho vývoja CZ P-09 úspešne prešla mnohými testami vo veľmi náročných podmienkach a prostrediach, pričom tieto testy ďaleko presahovali bežné vojenské a služobné štandardy.

Inovatívne materiály

Pre rám CZ P-09 bol použitý moderný, mechanicky a tepelne veľmi odolný polymér, zosilnený sklenými vláknami. Nová povrchová úprava záveru, hlavne a ďalších drobných dielov výrazne zlepšuje odolnosť zbrane proti akémukoľvek mechanickému poškodeniu a zvyšuje tiež jej korozívnu odolnosť.

Strelecký komfort

Tasenie, zamierenie aj práca so spúšťou je veľmi intuitívna. Bol minimalizovaný spätný ráz, zbraň sa prirodzene vracia aj pri rýchlejšej streľbe a je dobre ovládateľná. V oblasti ergonómie došlo k celkovému zaobleniu, odstráneniu ostrých hrán a pridaniu popredných naťahovacích drážok. Vyvinutý bol tiež nový tvar kohúta a spúšte pre lepší komfort pri streľbe a manipulácii. Súčasťou balenia sú tri vymeniteľné chrbty rukoväte (veľ. S, M, L) umožňujúce prispôsobiť zbraň potrebám strelca. Pištoľ disponuje výnimočnou kapacitou 19 + 1 rán v kalibru 9x19. Štandardizované sú tiež nové oceľové mieridlá s tromi luminiscenčnými bodmi s dlhým dosvitom.

Omega

Zachovaný bol osvedčený spúšťový mechanizmus Omega, ktorý okrem iného umožňuje jednoduchú voľbu medzi bezpečnostnými prvkami zbrane - manuálnou poistkou či vypúšťaním napnutého kohúta na bezpečnostný ozub. Ovládače sú obojstranné, otočiteľná je tiež zarážka zásobníka. Každá jedna zbraň je v továrni nestrelená na vzdialenosť 25 m, nástrel je súčasťou balenia.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               
Základný kód overenia

ČZ P-09, kal. 9x19mm

  • Výrobca: Česká zbrojovka
  • Kód produktu: CZP09
  • Dostupnosť: informujte sa e-mailom, tel.
  • 642,00€

pre zakúpenie tohto produktu kliknite sem sem

Súvisiace produkty

IWB púzdro pre skryté nosenie CZ P-09

IWB púzdro pre skryté nosenie CZ P-09

Púzdro pre skryté nosenie zbrane. Puzdro vychádza z modelu 433/2, je doplnené o sieťku čo zabezpečuj..

21,00€

Nylonové opaskové púzdro Basic CZ P-09

Nylonové opaskové púzdro Basic CZ P-09

Toto puzdro je navrhnuté pre pohodlné denné nosenie. Celá hlaveň je chránená a puzdro má na zadnej s..

10,00€

Cytac R-Defender CZ P09 / P07 Gen III

Cytac R-Defender CZ P09 / P07 Gen III

Púzdro Cytac R-Defender Gen 3 s pádlom, s rýchlym uvoľňovacím tlačidlom, vhodné pre ČZ P07 a P09, ot..

22,500€

Štítky: CZP09